Kurumsal olarak 20 yıllık deneyim ve yetki belgelerine sahibiz. Brülör servisliği alanında, her marka ve model brülör için arıza tespiti, bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Brülör servis hizmeti, müşterilerimizin acil ya da rutin kontrol ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Servisimiz, acil durumlar söz konusu olduğunda 7 gün 24 saat destek vermek için hazırdır. Teknik servis araçlarımızda, olası arızalara karşı sürekli yedek parça stoğumuzla arızalara anında çözüm getiriyoruz. Bu sayede arızaya derhal müdahale edilebilmekte ve işletmelerin iş saati kayıpları en aza indirilmektedir.

Merkezi İstanbul Küçükçekmece  semtinde olan  firmamız,  aynı merkezden  Türkiye’nin her yerine brülör servisi, arıza bakım onarım hizmetleri vermektedir.  Kalite politikamız öncelikle çalıştığımız işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu bağlamda hızlı ve kaliteli servis vermek, gelişen Brülör otomasyon tekniklerini takip etmek ve uygulamak ve dürüst bir ticaret yapmak temel prensibimiz olmuştur.

Brülör Bakımının Önemi !

Brülörler,  ilk devreye alındığı sırada baca gazı analiz cihazı vasıtasıyla ölçüm yapılır ve bu ölçüm değerlerine göre hava – yakıt oranları ayarlanarak optimum yanma sağlanır. Ancak uzun süre bakim yapılmayan brülörlerde, fan kanatçıkları zaman içerisinde tıkanır ve yetersiz oksijenle yanma başlar bu durum  yanma denklemlerinden de fark edileceği gibi, oksijenin yetersiz olması nedeniyle karbonun karbondioksite dönüşemeden, karbonmonoksit olarak kalması sonucu kaybedilen enerji miktarı %70 civarında olmaktadır. Yanma veriminde sağlanabilecek her % 1’lik bir artış, yakıt kullanımında % 1’lik bir tasarruf anlamına gelmektedir.  Bu nedenle periyodik bakımlar, brülörlerin verimli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamada son derece önemlidir.

Brülör Hizmetleri

  • Brülör bakımı.
  • Brülör aylık, iki aylık ve üç aylık periyodik kontroller.
  • Baca gazı emisyon ölçümü ve raporlama.
  • Elektrik otomasyon sistemi kurulumu ve revizyonu.
Brülör bakımında neler yapıyoruz ? Brülör yanma havasını  sağlayan fan sökülüp...

Detaylı İncele...

Call Now Button