Flamsan kazan ısıtma sistemleri, ısıtma sektöründe teknik servis olarak uzun yıllardır faaliyetini sürdürmekte. Firmamız kuruluşundan bu yana buhar kazanları kurulumu, montajı ve bakım hizmetleri; arıza teknik servisi; kazan otomasyonu;  brülör teknik servis ve bakımı gibi konularda sizlere hizmet vermektedir.

WENTA ISI TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ile anlaşma sağlayarak WENTA marka Buhar Jeneratörlerinin satış sonrası hizmetlerini üstlendik. Sektörde verdiğimiz kaliteli ve adil hizmet bizim için birçok hizmet ağının da önünü açmıştır.

Deneyimli teknik kadromuz  ile merkezi İstanbul Küçükçekmece semtinde olan firmamız, aynı merkezden Türkiye’nin her yerine servis hizmeti vermektedir. Mesleki yeterlilik belgesine sahip olan teknik kadromuz. Yetkileri doğrultusunda, Endüstriyel ısı cihazları arıza bakım onarım ve baca gazı emisyon ölçümü raporlandırmalarını yapmaktadır.

Kalite politikamız öncelikle çalıştığımız işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu bağlamda hızlı ve kaliteli servis vermek, gelişen kazan otomasyon tekniklerini takip etmek ve uygulamak ve dürüst bir ticaret yapmak temel prensibimiz olmuştur.

ŞİRKET PROFİLİ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilir, formumuzu doldurarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Şirket İstatislikleri

11

Ekibimizdeki Profesyoneller

20

Yıldır Başarılı Çalışma

2600

Memnun Müşteri

1300

Biten Projeler

Call Now Button