Wenta Kazan Yetkili Servisi

Wenta Kazan Yetkili Servisi

Flamsan ısı Mühendislik olarak, WENTA ISI TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ile anlaşma sağlayarak WENTA marka buhar Jeneratörlerinin satış sonrası 

hizmetlerini üstlendik. Merkezi İstanbul Küçükçekmece semtinde olan firmamız, aynı merkezden Türkiye’nin her yerine servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti bizler için önemli olup, hizmetlerimizi de müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız siz saygı değer WENTA ürün kullanıcılarının hizmetindedir. 

Wenta buhar kazanı servisi olarak, ısıtma sektöründe uzun yıllardan beri teknik servis hizmetlerini sürdürmekteyiz. Firmamız kuruluşundan bu yana buhar kazanları kurulumu, montajı ve bakım hizmetleri; arıza teknik servisi; kazan otomasyonu;  brülör teknik servis ve bakımı gibi konularda sizlere hizmet vermektedir.

WENTA MAKİNA, konusunda deneyimli mühendisleri ve çalışanları ile ısıtma sektöründe çağın teknolojisine uygun çözümler sunmaktadır. Firma merkezi   Ankara’da  olup 3000 metrekare kapalı alan içerisinde çağın teknoloji sistemlerini kullanılarak çok çeşitli tasarımlar ve imalatlar gerçekleştirilmektedir. Isı proses sistemlerinde, otomasyon ve uzaktan kumanda sistemleri başarıyla uygulanmaktadır. Dinamik yapısıyla kısa sürede kalıcı mühendislik çözümleri yaratmakta olan WENTA, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Firma batı ülkeleri de dahil olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapmakta ve yurt içindeki pazar payını artırma çalışmalarını sürdürmektedir.

 

WENTA  ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesi bulunmaktadır. Firmanın tüm ürünleri TSE ile belgelendirilmiş olup bu belgenin gerektirdiği normlara uygun imalat yapılmaktadır.

Call Now Button